Github Projelerim

Arkadaşlar Merhabalar..

Şimdiye kadar yaptığım ve ağırlı olarak java kodları içeren projelerimi,denemelerimi githuba, yıllara göre düzenleyip attım.İsteyen arkadaşlar indirip yararlanabilir veya inceleyebilir.

Attığım şeyler içinde üniversite boyunca javada yaptığım ufak tefek projeler de var,orta düzey şeyler de .. Bazı kodlar çok amatörce olabilir,fakat gelişim süresince verileri txt te tutup parse etmekle başladım başladım bu işe(Arma adlı otomasyonu lisede vb6 da txt ye kaydederek ve parse ederek yazmıştım mesela), o yüzden çok basit şeyleri görürseniz kusura bakmayın şimdiden..

Attığım şeyler içinde çeşitli algoritmik kodlar da var.. Örneğin twoing algoritması,Bitcoin alım satım için en ideal algoritmayı bulmaya çalışmam,yapay sinir ağlarındaki bazı şeyleri koda dökmem,K-Means algoritması,opencv çalışmaları vs..

Sizden ricam içerisinde mail bağlantısı yaparken veya ftp ye bağlanırken yanlışlıkla kişisel bilgilerimi paylaşmış olabilirim. Bunları bana söylerseniz çok sevinirim.

Beğendiğiniz projelere de star verirseniz hem beni mutlu ederseniz,hem de o projeyi belki geliştirmeye devam edebilirim..

Hepinize kolay gelsin..

Github Profilim : https://github.com/impROS?tab=repositories

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir